اعلانات اعلانات

  • ورودی ها

اخبار اخبار

«بازگشت

جدول برنامه هاي علمي و فرهنگي در نمايشگاه کتاب تدوين شد

معاون کميته فعاليت هاي فرهنگي بيست و نهمين نمايشگاه کتاب تهران از برنامه هاي علمي و فرهنگي تدوين شده و در حال تصويب نمايشگاه خبر داد و گفت: به دنبال نظرسنجي از اهالي نشر و قلم و پس از چندين جلسه با حضور شوراي مشورتي کميته فعاليت هاي فرهنگي، فعاليت هاي ما در قالب برنامه هاي بخش بندي شده به اجرا درخواهد آمد.

به گزارش ستاد خبري بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران، فتح الله فروغي با بيان اين مطلب افزود: اين برنامه ها بر اساس شرح وظايف و چارت سازماني مصوب به صورت برنامه هاي علمي و فرهنگي در سالن هاي مختلف نمايشگاه کتاب براي حضور علاقه مندان به کتاب ارائه مي شود.

وي درباره جزئيات برنامه هاي تالار گفت و گو در نمايشگاه کتاب تهران گفت: برنامه هاي اين تالار دربرگيرنده موضوعاتي است که به شکل خاص به حوزه نشر و قلم مربوط مي شود و مسايل مورد نظر ناشران را از جنبه هاي مختلف و از ديدگاه هاي کارشناسي مورد توجه قرار مي دهد.

فروغي افزود: نشست هاي تالار گفت و گو که به صورت پنل و سخنراني برنامه ريزي شده است، با حضور صاحب نظران موضوعي اداره خواهد شد و محلي براي ارائه راهکارهاي علمي در جهت پيشبرد اهداف صنعت نشر کشور است.

معاون کميته فعاليت هاي فرهنگي موضوعاتي همچون «بحران محتوا»، «توليد و ويژگي هاي آن»، «توزيع و بازاريابي» و... را از جمله محورهاي مربوط به تالار گفت و گو در بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران دانست.

وي با اشاره به ساير برنامه هاي کميته فعاليت هاي فرهنگي بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران، گفت: سلسله نشست هايي در سراي انديشه نمايشگاه کتاب برگزار خواهد شد که اين گونه نشست ها بيشتر دربرگيرنده جنبه هاي فرهنگي است و به طور عام تر موضوعات حوزه قلم و نشر را در نظر دارد. سراي انديشه فضاي مناسبي را براي ارائه برنامه هاي فرهنگي و سازمان ها فراهم خواهد آورد.

معاون کميته فعاليت هاي فرهنگي بيست و نهمين نمايشگاه کتاب تهران ادامه داد: سراي انديشه براي برنامه هاي مناسبتي در نظر گرفته شده و تعداد 30 نشست از بين پيشنهادهاي رسيده به دبيرخانه براساس اولويت موضوع و اعلام پيشنهاد براي اين سرا پيش بيني شده است.

بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران از 15 تا 25 ارديبهشت در مجموعه نمايشگاهي شهرآفتاب برگزار مي شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خليج فارس، روبه روي حرم مطهر امام خميني (ره) قرار دارد

نظر
لینک مطلب :